Atrend ZV12S-BLACK 12" Single Vented Subwoofer Enclosure - Kandy Black
Product image 1
Innovative and stylish baffles create a custom look for any application. This unique bright finish is the perfect touch to any sound system. Available in various colors one is sure to stand out. Specifications Width: 18.25"
Height: 16.25"
Depth: 18.25"
Vent Width: 1.5"
Vent Height: 14.25"
Vent Depth: 26"
Gross Cubic Feet Per Side: 2.4 CuFt
Net Cubic Feet Per Side: 1.85 CuFt
HZ: 38
-65%
Product Information
Shipping & Returns
Description
Height: 16.25"
Depth: 18.25"
Vent Width: 1.5"
Vent Height: 14.25"
Vent Depth: 26"
HZ: 38
Atrend ZV12S-BLACK 12" Single Vented Subwoofer Enclosure - Kandy Black | Car Toys